Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Шановні платники податків!

опубліковано 22 лютого 2022 о 14:02

Головне управління ДПС у Львівській області у зв’язку із складною епідемічною ситуацією в Україні та з метою профілактики, запобігання поширенню та мінімізації інфікування коронавірусом як працівників податкової, так і платників податків, наголошує, що актуальним залишається дистанційне спілкування з податковою службою.

Податкові органи рекомендують платникам податків утриматися від відвідування місць надання адміністративних послуг, в тому числі центрів обслуговування платників податків без нагальної потреби, якщо проблему можливо вирішити дистанційно (онлайн), в тому числі і подання звітності. У цьому вам може допомогти «Електронний кабінет платника», який знаходиться у відкритому доступі за посиланням:  http://cabinet.tax.gov.ua.

Користуватись «Електронним кабінетом платника» може будь-яка особа, в тому числі громадяни, які бажають отримувати адміністративні послуги, здійснювати розрахунки з бюджетом, замовляти та отримувати довідки, звітувати в електронному вигляді не виходячи з дому.

Також можна скористатися «Єдиним вікном подання електронної звітності» ‒ спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням, яке розміщено на вебпорталі ДПС України (http://tax.gov.ua) у розділі «Головна/ Електронна звітність/ Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

Відвідувачів ЦОП з питань надання адміністративних послуг, приймання звітності та надання інших послуг  приймають: у робочі дні з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю – до 15 год. 45 хв.).

З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Львівській області, інформаційними картками адміністративних послуг та зразками документів, необхідних для їх отримання, можна ознайомитись на субсайті Територіальних органів ДПС у Львівській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://lv.tax.gov.ua).

Контактні телефони для отримання адміністративних чи інших послуг, які надаються в ЦОП Львівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області, розміщено на головній сторінці субсайту Головного управління ДПС у Львівській області у розділі «Анонси» за посиланням: https://lv.tax.gov.ua/anonsi-ark/28657.html

Просимо дотримуватися правил протиепідемічної безпеки — носіння масок, дотримання дистанції, та користування санітайзерами.