У Червоноградській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання платників відповідала начальник відділу податкових сервісів Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Катерина-Руслана Тхір.
Платники податків запитували щодо порядку отримання податкової знижки, застосування РРО/ПРРО, погашення податкового боргу, звірки по платежах до бюджету, про особливості нарахування і сплати мінімального податкового зобов’язання громадянам та майнових податків.
Катерина-Руслана Тхір нагадала про переваги спілкування з податковою службою за допомогою Електронного кабінету платника та мобільного застосунку «Моя податкова».
На всі озвучені запитання під час «гарячої лінії» надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного законодавства.