Протягом січня – травня 2026 року вітчизняна туристична галузь продемонструвала позитивну динаміку. За цей період до місцевих бюджетів надійшло 161,8 млн грн туристичного збору. Це на 22,6 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли бюджети отримали 132 млн гривень.
Про це інформує пресслужба ДПС України.
Лідери за обсягами сплати:
- місто Київ – 34,7 млн грн;
- Львівська область – 32,2 млн грн;
- Івано-Франківська область – 27,8 млн грн;
- Закарпатська область – 14,7 млн гривень.
Туристичний збір стає надійним фінансовим ресурсом для розвитку громад.
Отримані кошти місцева влада спрямовує на:
- оновлення туристичних локацій та інфраструктури;
- благоустрій вулиць, парків та зон відпочинку;
- підвищення якості обслуговування мандрівників;
- фінансування культурних та святкових заходів.
Контакти «гарячих ліній» Головного управління ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti//
Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv