Незважаючи на те, що в Електронному кабінеті на час воєнного стану немає доступу до відкритих за звичайних обставин реєстрів, платники податків можуть користуватися іншим функціоналом ЕК у повному обсязі.
Користуватися ЕК можна як з персональних комп’ютерів, так і з смартфонів.
За допомогою ЕК можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі листи, податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків.
Платники податків можуть у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності, розрахунків з бюджетом тощо.
Вхід в особисту частину ЕК здійснюється за допомогою електронного підпису, який можна отримати зокрема в ГУ ДПС у Львівській області (вул. Стрийська, 35).