Протягом січня – жовтня 2022 року Головним управлінням ДПС у Львівській області анульовано 1 747 ліцензій, які раніше були видані платникам Львівщини на діяльність з підакцизною продукцією, з них на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (906 шт.), тютюновими виробами (594 шт.), рідинами, що використовуються в електронних сигаретах (2 шт.), пальним (31 шт.); на право зберігання пального (155 шт.); оптової торгівлі алкогольними напоями (8 шт.), тютюновими виробами (14 шт.), рідинами, що використовуються в електронних сигаретах (2 шт.), пальним (35 штук).