Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що впродовж січня-квітня 2023 року надходження до місцевого бюджету по платі за ліцензії, що контролюють податкові органи, становлять 23,13 млн грн. Це майже на 5 млн гривень, або на 25,9 відс. більше доведених завдань, та на понад 3 млн гривень, або на 16,4 відс. більше порівняно з минулим роком.
Зокрема, у квітні цього року надходження до місцевого бюджету по платі за ліцензії, що контролюють податкові органи, становлять 5,81 млн гривень.