Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що по підприємствах переробної промисловості до Зведеного бюджету у січні-квітні 2023 року збір податкових платежів становив понад 2 мільярди гривень. Це на понад пів мільярда гривень, або на 32,3 відсотка більше порівняно з аналогічним періодом 2022 року.
Питома вага переробної галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету становить 11,4 відсотка.