Масовість та сила волонтерського руху в Україні є запорукою перемоги нашого народу над загарбником.
Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день волонтера.
Податківці Львівщини не стоять осторонь волонтерського руху.
Начальником ДПІ у Яворівському районі Петром Шотом здійснено сотні волонтерських поїздок у райони проведення бойових дій та визволені після окупації території.
Волонтерська допомога надавалася та надається воїнам ЗСУ на усіх напрямках фронту, гуманітарні вантажі доставляються у відвойовані у ворога населені пункти, у постраждалі від війни райони.
«З 2014 року було здійснено понад 200 волонтерських поїздок в райони бойових дій та постраждалі від війни території. Це близько 800 тон зібраної та доставленої військової та гуманітарної допомоги на десятки мільйонів гривень. Але це усе було б неможливо зробити без реальноїучасті державних організацій та релігійних громад, громадських і міжнародних благодійних організацій, наших громадян. Це усе завдяки їм», - зазначив Петро Шот.
Начальником Радехівської ДПІ Русланою Мулявкою здійснюється волонтерська діяльність, спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним громадянам.
Так, було надано допомогу щодо проживання 14-ти сімей, серед них 6-ти сім’ям працівників ДПС.
Організовано роботу по плетінню маскувальних сіток, виготовленню різного роду смаколиків для воїнів ЗСУ.
Спільно з Громадською організацією «Право і порядок Радехівщини» передано в допомогу нашим захисникам - рації, тактичні окуляри, каремати, літня та зимова форма, рюкзаки, засоби гігієни, мед та солодощі, крупи.
Не залишається осторонь і колектив податківців Львівщини.
В рамках підтримки військових уже впродовж двох років податківці здійснюють збір коштів для задоволення нагальних потреб захисників.
Так, лише за два останні місяці було придбано та передано працівникам-воїнам та їх родичам форму, спорядження, засоби захисту, медикаменти,обладнання, інструменти, оргтехніку.
Велика подяка усім волонтерам та тим, хто допомагає їм!
Український народ обов’язково переможе!