Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Завада Тарас Йосипович

Заступник начальника Головного управління ДПС у Львівській області
4 ранг державного службовця

Тарас Завада здобув вищу освіту у Львівському державному сільськогосподарському інституті, який закінчив у 1995 році за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та здобув кваліфікацію інженер-механік; у 2006 році закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

Свою трудову діяльність розпочав у червні 1996 року в ТзОВ «ДАНА» барменом.

З липня 1997 року розпочав роботу в ДПА у м. Львові, пізніше ‒ ДПІ у м. Львові, де пропрацював до листопада 1998 року на посадах: старший державний податковий ревізор-інспектор відділу по контролю за ринками, старший державний податковий ревізор-інспектор відділу по контролю за доходами у сфері надання платних послуг.

З листопада 1998 року до вересня 2003 року працював на різних посадах в ДПА у Львівській області: старший державний податковий ревізор-інспектор відділу по контролю у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг юридичних та фізичних осіб; головний державний податковий ревізор-інспектор відділу по контролю у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг юридичних та фізичних осіб ДПА у Львівській області; заступник начальника управління – начальник відділу по контролю у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг юридичних та фізичних осіб ДПА у Львівській області.

З вересня 2003 року по квітень 2005 року ‒ начальник ДПІ у Галицькому районі м.Львова.

З жовтня 2005 року по листопад 2009 року ‒ начальник відділення АКІБ «Укрсиббанк.

З листопада 2009 року по липень 2013 року працював на посаді заступника начальника ДПІ у Личаківському районі м. Львова.

З липня 2013 по грудень 2014 року ‒ начальник ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області.

З грудня 2014 по квітень 2016 року був першим заступником начальника ДПІ у Залізничному районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області та першим заступником начальника Залізничної ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

З квітня 2016 року по листопад 2018 року ‒ начальник Залізничної ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області. З листопада 2018 року до вересня 2019 року ‒ начальник Залізничного управління ГУ ДФС у Львівській області.

В серпні 2019 року призначений на посаду начальника управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області.

З 11 вересня 2020 року  заступник начальника Головного управління ДПС у Львівській області.

 

Електронна пошта: lv.official@tax.gov.ua

Приймальня: (032) 297-33-03