Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Головне управління ДПС у Львівській області

Поштова адреса:

79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35

Електронна пошта: lv.official@tax.gov.ua

Електронна скринька комунікаційної податкової платформи lv.ikc@tax.gov.ua

 

Телефони:

«Гаряча лінія»  Головного управління ДПС у Львівській області для платників податків

 

Контактні телефони "гарячої лінії" з питань застосування РРО/ПРРО:

(097) 9523002
(подання податкової звітності/реєстрація/переєстрація/скасування реєстрації РРО, ПРРО, КОРО)

(098) 2266099
(консультації з питань реєстрації/переєстрації/скасування реєстрації РРО, ПРРО)

(032) 2973055
(фактичні перевірки, проведення готівкових розрахунків) 

Контактні телефони для надання допомоги  з питань застосування ПРРО

Перелік фахівців, відповідальних за надання консультацій у телефонному режимі платникам податків стосовно декларування доходів громадян

Телефони підрозділів відповідальних з питань мінімального податкового зобов'язання (для консультацій фізичних осіб)

Телефони підрозділів, відповідальних за адміністрування  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (для консультацій фізичних осіб)

Телефони підрозділів, відповідальних за адміністрування плати за землю (для консультацій фізичних осіб)

Телефони підрозділів, відповідальних за адміністрування транспортного податку (для консультацій фізичних осіб)

 

 

Центри обслуговування платників Львівської області

Факс: (032) 297-30-35

Сторінка ГУ ДПС у Львівській області

 

Контакти для надсилання громадянами письмових звернень у вигляді сканкопій або фотокопій через засоби електронного зв’язку:
 
електронна адреса: lv.zvernennya@tax.gov.ua

 

Контакти щодо надання запиту на отримання публічної інформації:

*електронна адреса - lv.publicinfo@tax.gov.ua

*Примітка: на вказану електронну адресу не надсилаються пропозиції, заяви, скарги громадян, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб, а також питання щодо практичного використання окремих норм податкового законодавства, питання з роз’яснення прав та обов’язків платника єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування, порядку сплати єдиного внеску.

 

телефон – (032) 297-30-91 - запис на особистий прийом до посадових осіб ГУ ДПС у Львівській області

факс – (032) 297-30-35

Спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями знаходиться у кабінеті №105.

 

Графік роботи

На підставі Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 24.02.2022 №2102-IX  “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), частини четвертої статті 6  Закону України від 15.03.2022 №2136-IX "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” (зі змінами), наказом Головного управління ДПС у Львівській області від 30.06.2023 №356 встановлено на період  дії воєнного стану з 01.07.2023 року

початок робочого дня - о 08 год.00 хв., перерва  з 12 год.00 хв. до 12 год.45 хв., закінчення робочого дня – о 17 год.00 хв. з понеділка по четвер, у п’ятницю  - о 15 год.45 хв.

 

Приймальня громадян

Головне управління ДПС у Львівській області приймає звернення громадян засобами електронної пошти lv.zvernennya@tax.gov.ua  у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації). 

Порядок запису на прийом до керівництва та посадових осіб Головного управління ДПС у Львівській області:

Особистий прийом громадян посадовими особами Головного управління ДПС у Львівській області проводиться у приймальні громадян, яка розміщена за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 35, кімната 105. Особистий прийом відбувається згідно з попереднім записом.

Записатися на прийом громадяни можуть за тел. 297-30-91

Запис на черговий прийом до керівництва ГУ ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ГУ ДПС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Графік особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДПС у Львівській області

 

 

 

Інформаційно-довідковий департамент:

0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) - для отримання інформаційно-довідкових послуг;

+38(044) 454-16-13 з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) для дзвінку з-за кордону.

Електронна пошта:

idd@tax.gov.ua (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису). 

Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДПС та її та територіальних органів (далі – Інформація).

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@tax.gov.ua.

Інформацію щодо достовірності відомостей та застосування заборон, визначених Законом України «Про очищення влади» про осіб, стосовно яких проводиться перевірка, можна повідомити за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «5», або на електронну адресу: dopomoga@sfs.gov.ua.

Громадяни можуть викласти усні звернення до ДПС, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями), засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр ДПС за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «3».

 


 
Інформаційно-довідковий департамент ДПС:

0-800-501-007

(безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами операторів мобільного зв'язку)

Для отримання інформаційно-довідкових послуг у період карантину телефонуйте з 8.00 до 18.00 години, для інформаційної підтримки з питань застосування програмних РРО до 20:00 години, крім суботи, неділі та святкових днів.

Залишити повідомлення на сервіс "Пульс" про порушення вимогу Закону України "Про запобігання корупції", а також надати інформацію відповідно до Закону України "Про очищення влади" громадяни можуть обравши кнопку 5

та натиснути

Кнопка 1 - залишити інформацію на сервіс "Пульс";

Кнопка 2 - залишити повідомлення громадянами про можливі факти вчинення працівниками органів ДПС корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції";

Кнопка 3 - залишити інформацію про особу, стосовно якої проводиться перевірка, щодо поширення на неї заборон відповідно до ЗУ "Про очищення влади".

Громадяни можуть викласти усне звернення відповідно до Закону України "Про звернення громадян" натиснувши на кнопку 6.

Для залишення інформації працівниками ДПС, які бажають повідомити про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" іншою особою ДПС необхідно натиснути на кнопку 7.

Громадяни, які перебувають за межами України, мають можливість зателефонувати до Контакт-центру зі стаціонарного або мобільного телефону за номером: +380 44 454 16 13.

Електронна пошта:

(для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання кваліфікованого електронного підпису).

Контакт-центр Податкової у месенджерах:

Viber, натисніть тут.

         QR-код:

 

Telegram, натисніть тут.

         QR-код:

і через Загальнодоступний інформаціно-довідковий ресурс.