Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Найбільш запитувані послуги серед платників податків Львівщини 

опубліковано 27 травня 2024 о 15:10

У Головному управлінні ДПС у Львівській області поінформували про те, що найбільш запитуваною серед платників є послуга з видачі картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Станом на 01.05.2024  було видано 30 474 таких карток.

Вагому частину в структурі наданих адміністративних послуг займає послуга з реєстрації платником єдиного податку. Державними податковими інспекціями ГУ ДПС у Львівській області зареєстровано 9 061суб’єкт господарювання платниками єдиного податку. Також видано 15 092витягів з реєстру платників єдиного податку.

За довідками про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, звернулось 2 450 платників податків.

Значну кількість надано послуг з реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок. Загалом надано 7 414 таких послуг.

Найчастіше платники податків користувалися електронною формою при отриманні довідки про відсутність заборгованості (93 % від кількості виданих довідок), послуг з реєстрації РРО (98%), КОРО (97%), РК (100 %), реєстрації платником єдиного податку (98%).

 

Контакти гарячих ліній ГУ ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti//

Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua 

Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv

Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Львівській області Телеграм: https://t.me/tax_service_Lviv   

Повідомити про порушення податкового законодавства можна за допомогою чат-бота «StopViolationBot».