Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про результати роботи за січень 2024 року з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства

опубліковано 05 лютого 2024 о 15:16

У січні 2024 року управлінням з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області організовано та проведено 88 організаційно-роз’яснювальних заходів з працівниками ГУ ДПС у Львівській області з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. 

При здійсненні контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів опрацьовано 7 повідомлень (заяв) працівників. За кожним повідомленням застосовано заходи з врегулювання конфлікту інтересів.

Забезпечено розгляд 3 звернень, скарг (інформацій) щодо можливих порушень працівниками органів ДПС вимог чинного законодавства, у тому числі антикорупційного.

З метою встановлення причетності посадових осіб ДПС до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону, проведено 6 контрольно-перевірочних заходів та матеріали стосовно трьох працівників направлено до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.