Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наказ ГУ ДПС у Львівській області від 24.11.2020 №4553 "Про набори даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних"

опубліковано 25 листопада 2020 о 15:48

 ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

24.11.2020                                                                                                               №4553

 

"Про набори даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних"

На виконання вимог пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних», пункту 24 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 (зі змінами)  (далі – Положення),  статті 10¹ Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 3939-VI  (зі змінами), наказу ДПС України від 30.10.2020 № 612 «Про затвердження Положення про Систему  обліку публічної інформації в Державній податковій служби України та Примірного положення про Систему обліку публічної інформації в територіальному органі Державної податкової служби України» та керуючись вимогами підпункту 77 пункту 4 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227,

 

НАКАЗУЮ:

      1.Затвердити Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних, і відповідальних структурних підрозділів ГУ ДПС у Львівській області, що додається.

      2. Керівникам структурних підрозділів ГУ ДПС у Львівській області забезпечити надання в організаційно-розпорядче управління (Матківський Володимир):

2.1. наборів даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних, згідно з додатком, затвердженим цим наказом;

2.2. відомостей про зміну відповідальних осіб, зазначених у паспорті набору даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних.

Термін – постійно.

2.3. паспорта набору даних (пункт 7 Положення) та структури набору даних (пункт 2 Положення), які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних і у форматах, визначених пунктом 8 Положення.

Термін – 30.11.2020 та надалі у разі внесення змін до таких даних.

     3. Визначити відповідальними особами за:

3.1. завантаження наборів даних на Єдиний державний вебпортал відкритих даних (data.gov.ua) та на офіційний вебпортал ДПС (tax.gov.ua) Максименко Олександру – завідувача сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної  інформації організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області та Гаврилюк Наталію Сергіївну – головного державного інспектора сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області, які на підставі отриманої від структурних підрозділів ГУ ДПС у Львівській області інформації, визначеної у пункті 2, здійснюють надалі заповнення та подання паспорта набору даних, структуру набору даних та сам набір даних на зазначених інформаційних ресурсах;

3.2. оприлюднення (у частині технічного розміщення) на офіційному вебпорталі ДПС (tax.gov.ua) інформації, визначеної статтею 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Гарбузюк Ірину – головного державного інспектора відділу пресслужби, інформаційної політики та адміністрування субсайту організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області.

      4.Організаційно-розпорядчому управлінню ГУ ДПС у Львівській області (Матківський Володимир) забезпечити оприлюднення цього наказу у розділі «Публічна інформація» на субсайті ГУ ДПС у Львівській області офіційного веб-порталу ДПС.

Термін –30.11.2020.

      5. Покласти персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації для наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, на керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Львівській області.

      6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ГУ ДПС у Львівській області від 29.01.2020 № 723 „Про набори даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник                                                                                                                             Ігор КОМЕНДАТ