Впродовж грудня відбулись чергові засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участі начальника Червоноградського управління Головного управління ДПС у Львівській області Оксани Полтавець. На зустрічі були запрошені роботодавці, які виплачують заробітну плату у розмірі нижче законодавством встановленого мінімуму.
З платниками податків проведено роз’яснювальну роботу і попереджено про відповідальність за недотримання вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати.
Члени комісії наголосили на неухильному дотриманні вимог законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.
На завершення, присутніх проінформували щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій.