Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Працівниками Стрийської ДПІ протягом лютого 2021 року надано відвідувачам 522 безоплатні адміністративні послуги

опубліковано 16 березня 2021 о 11:44

Так,  за минулий місяць платникам видано 238 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 102 громадянам видані  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Протягом минулого місяця, проведено реєстрацію  55 платників єдиного податку -  суб’єктів  господарювання,  надано 88 витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено  реєстрацію 17 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

Крім вищезазначеного, фахівцями ЦОПу  проводиться роз’яснювальна робота про переваги застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, якщо платники потребують додаткових роз'яснень, співробітники ЦОПу готові їх надати.   

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Львівській області за посиланням https://lv.tax.gov.ua/.

Інформацію з питань режиму роботи Стрийської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (03245)5-90-61 або (099)-792-85-53.

Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні Центру обслуговування платників необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу  отриманню послуг  в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу  «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.