Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

В Перемишлянській ДПІ надано понад 500 адмінпослуг

опубліковано 09 червня 2021 о 17:04

Впродовж січня - травня поточного року працівниками Перемишлянської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області надано представникам бізнесу та громадянам  547 адміністративних послуг, з них 106 в електронній формі.

Зокрема, видано 419 карток платника податків про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 22 відомості з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів, утриманих податків та 86 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Також  зареєстровано 85 заяв на застосування спрощеної системи оподаткування, 64 книги обліку розрахункових операцій та 12 реєстраторів розрахункових операцій.

Нагадуємо, підприємці – платники єдиного податку другої – четвертої груп, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, з метою визначення необхідності застосування РРО та/або програмних РРО повинні самостійно визначити перевищення обсягу доходу, понад 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року. При цьому враховується обсяг доходу за поточний звітний податковий рік з урахуванням всіх доходів відповідно до ст. 292 Податкового кодексу.