Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До уваги осіб, які планують скористатись податковою амністією

опубліковано 13 жовтня 2021 о 11:51

Кам’янка-Бузька ДПІ нагадує,  що Законом України від 15.06.2021 №1539-IX  внесено зміни до Податкового кодексу  та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів.У відповідності до його норм, якщо громадянин протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року, отримував доходи без сплати податків, то він має можливість  повернути гроші та інші активи у прозорий легальний обіг. Декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Детальна інформація  з питань декларування  оприлюднюється на субсайті Головного управління ДПС у  Львівській області в тематичному банері «Одноразове добровільне декларування» розмішений за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.

Банер містить нормативно-правові актиповідомленняроз’яснення для платників.

Підписуйтесь на Telegram-канал  ДПС  України https://t.me/tax_gov_ua та  спілкуйтесь дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».