Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Золочівщині податківці роз’яснюють новації законодавства

опубліковано 14 січня 2022 о 10:12

Фахівцями Золочівської ДПІ проведено зустрічі в торговому комплексі «Надія» та  супермаркеті «Най Край» з підприємцями та відвідувачами щодо особливостей застосування касових апаратів та кампанії декларування доходів громадян.

Під час зустрічей доведено інформацію про порядок реєстрації РРО та програмних РРО, порядок ведення товарних запасів. Наголошено, що підприємець сам вирішує, який вид реєстратора використовувати – купувати апаратний РРО чи користуватись ПРРО, встановлюючи безкоштовне програмне забезпечення  від ДПС. Проінформовано про розпочату з 1 січня 2022 щорічну кампанію декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи. Зокрема, обов’язковому декларуванню підлягають:

– доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався; доходи  від здачі в оренду рухомого чи нерухомого майна, продажу нерухомості; інвестиційних активів; іноземні доходи тощо

Також  податківці нагадали, що  до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість добровільно задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки.

Запропоновано всім для більш детального ознайомлення із застосуванням касових апаратів, декларування доходів використовувати роз’яснювальні матеріали, які постійно розміщуються на офіційному сайті ГУ ДПС у Львівській області, у мережі Фейсбук та Телеграм.