Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про новації податкового законодавства під час проведення семінару з платниками податків у Городоцькій ДПІ

опубліковано 23 лютого 2022 о 14:00

Темою обговорення керівництва Городоцької ДПІ з платниками податків під час проведення семінару були питання застосування ПРРО та новації податкового законодавства, запроваджені Законом №1525.

Так, начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів повідомив присутнім про новації у сфері готівкового обігу для платників єдиного податку ІІ-ІІІ груп, згідно з якими з 1 січня 2022 року застосування реєстраторів розрахункових операцій стає обов’язковим для вказаної категорії підприємців, які проводять готівкові розрахунки. Нагадав присутнім про необхідність фізичним особам – підприємцям вести облік товарних запасів за новими правилами,  порядок ведення, якого затверджено наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 року № 496.

Роман Миськів детально зупинився на питаннях щодо новацій, які запроваджуються з введенням в дію Закону України від 03.06.2021 № 1525-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам». Зокрема наголосили, що метою запровадження Закону № 1525 є забезпечення справедливих умов оподаткування для національних та міжнародних компаній нерезидентів, які надають електронні послуги на території України, та створення сприятливих умов ефективного та необтяжливого адміністрування для бізнесу й держави процедур, пов’язаних зі сплатою податку.