Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Городоцькі податківці провели семінар для платників податків Городоцького району

опубліковано 17 березня 2023 о 13:29

У приміщенні Городоцької ДПІ відбувся семінар для платників податків Городоччини. Спікерами заходу виступили фахівці Городоцької ДПІ: Світлана Семан, Ірина Соловій.

Податківці розповіли про нюанси оподаткування суб’єктів господарювання – «спрощенців» третьої та четвертої груп, про розрахунки та декларування мінімального податкового зобов`язання, а також справляння податку на землю та орендної плати за земельні ділянки.

Також, на заході висвітлили питання застосування РРО, ПРРО та платіжних терміналів при здійсненні розрахункових операцій. Так, відповідно до постанови КМУ від 29 липня 2022 року №894 торговці повинні забезпечити здійснення безготівкових розрахунків, у т.ч із застосуванням платіжних терміналів, за продані ними товари (послуги), включаючи товари (послуги), реалізація яких здійснюється дистанційно, у чотири етапи: з 2023 до 2026 року. При цьому, з 1 січня 2023 року це повинні зробити торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис. осіб.

Окрім того, присутнім нагадали, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, а також кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування доходів. Розповіли, які доходи та активи необхідно задекларувати.

Наприкінці заходу платники податків отримали від спікерів відповіді на свої запитання та подякували за інформаційну підтримку.