До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!
опубліковано 21 березня 2023 о 15:34
![](/data/material/000/549/663067/6419b295d1ffc.png)
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування - Комунікаційна платформа!
За допомогою цієї платформи комунікації з бізнес-спільнотою і громадськістю проходять оперативно та якісно.
Мета її функціонування – забезпечення нового формату взаємодії з бізнес-спільнотою, громадськістю, та оперативного прийняття управлінських рішень керівництвом ДПС.