- Головна
- Прес-центр
- Місцеві новини
- Червоноградська ДПІ інформує: Чи переноситься право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?
Червоноградська ДПІ інформує: Чи переноситься право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?
опубліковано 02 травня 2023 о 11:46

На це запитання заступником начальника – начальником відділу з надання адміністративних та інших послуг Червоноградської ДПІ Світланою Клименко надано коментар-відповідь:
Згідно з п.п. 166.4.3 п. 166.4 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.