Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про обов’язок застосування РРО/ПРРО платниками податків говорили у Трускавецькій ДПІ

опубліковано 18 вересня 2023 о 14:41

Днями начальник Трускавецької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  Олександра ЯВОРСЬКА за круглим столомпровела застріч з платниками податків щодо обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання при здійсненні готівкових розрахунків. 

Під час заходу посадовець нагадала платникам про порядок застосування РРО чи ПРРО для ІІ - ІV груп платників єдиного податку. Нагадала, що згідно із законодавством, усі суб’єкти господарювання, окрім тих, що обрали першу групу єдиного податку, повинні використовувати у своїй роботі РРО/ПРРО.

Також повідомила, що з 01.10.2023 застосування штрафних (фінансових) санкцій відновлено стосовно всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, з повним скасуванням відповідальності за порушення, вчинені з 01.01.2022 по 30.09.2023 включно. 

Посадовець  звернула увагу, що ДПС пропонує безоплатне  програмне забезпечення для використання в якості ПРРО, яке не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити його можна  на офіційному вебпорталі ДПС за адресою: Головна/БАНЕР/програмні РРО https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .  

Насамкінець відмітила, що добровільне виконання вимог законодавства у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, до якого відноситься і Закон № 265, не тільки вбереже торговця від додаткових витрат у вигляді штрафних (фінансових) санкцій, а й стане надійним оберегом від перевірок, які проводить ДПС. 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»