Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Кам’янка-Бузькій ДПІ консультують щодо заповнення й подання декларації про доходи

опубліковано 12 лютого 2024 о 15:16

Нещодавно в Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася зустріч з платниками податків. Під час заходу фахівці інспекції розповіли присутнім, що з початку 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Податківці звернули увагу, що громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року.  

Надати податкову декларацію платник може особисто або уповноваженою на це особою, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або подати в електронній формі, скориставшись електронним сервісом ДПС «Електронний кабінет», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації. 

Також працівники ДПІ наголосили, що суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року.  

Консультації щодо декларування громадянами доходів можна отримати у Центрі обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ.