Днями завідувач Турківського сектору Самбірської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Іван Рибчич провів зустріч у форматі «круглого столу» з платниками податків.
Податківець повідомив про право платника податку на податкову знижку, офіційне працевлаштування найманих працівників.
Обговорили питання реформування податкової системи, удосконалення процедур податкового адміністрування.
Фахівець поінформував про основні поняття та завдання безбар’єрності, що є одним із напрямів Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Детально ознайомилися з правилами звільнення від податкових зобов'язань для ФОПів, які мобілізовані або підписали контракт на військову службу.
Розглянули можливості електронних сервісів ДПС України, ознайомилися з інформаційними ресурсами ГУ ДПС, обговорили роботу комунікаційної податкової платформи, створену на базі ГУ ДПС.