Як повідомили в управлінні податкових сервісів ГУ ДПС у Львівській області в податковій області станом на 01.07.2026 на обліку перебували 16106 платників податку на додану вартість (далі – ПДВ): 14217 юридичних осіб та 1889 фізичних осіб-підприємців. На цю ж дату минулого року на обліку перебували 15750 платників ПДВ: 13934 юридичних особи та 1816 фізичних осіб-підприємців (далі ‒ ФОП).
Відповідно кількість юридичних осіб-платників ПДВ за останні дванадцять місяців збільшилася на 356 суб’єктів господарювання ‒ 283 юридичних особи та на 73 ФОП.
Протягом січня-червня 2026 року в ГУ ДПС у Львівській області надійшло 2129 заяв щодо реєстрації платником ПДВ. За результатами їх розгляду прийнято рішення про реєстрацію та включено в Реєстр 1160 платників ПДВ.
Також надійшло 208 заяв щодо анулювання реєстрації, анулювання за заявою платника.
Крім цього, протягом січня-червня 2026 року складено рішення про анулювання реєстрації платників ПДВ та анульовано реєстрацію 886 платників податку на додану вартість.
Контакти «гарячих ліній» Головного управління ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti//
Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv