- Головна
- Прес-центр
- Новини
- Платники єдиного податку - юридичні особи сплатили з початку 2020 року до місцевих бюджетів Львівщини 107,4 мільйона гривень
Платники єдиного податку - юридичні особи сплатили з початку 2020 року до місцевих бюджетів Львівщини 107,4 мільйона гривень
опубліковано 16 квітня 2020 о 11:49

Протягом січня-березня 2020 року платники податків-юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та перебувають у третій та четвертій групах, сплатили до місцевих бюджетів Львівщини 107,4 млн. грн. єдиного податку. Порівнюючи з тим самим періодом минулого року такі надходження зросли на 3 млн. грн. (у січні-березні 2019 року – 104,4 мільйона гривень). Про це повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області.
У березні 2020 року від юридичних осіб-платників єдиного податку третьої групи до місцевих бюджетів надійшло 6,5 млн. гривень, платників єдиного податку четвертої групи – 0,8 млн. гривень.