Територіальні органи ДПС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Асоціація платників податків України запрошує платників податків взяти участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2019»

30.07.2020

Основною метою Рейтингу є відзначення кращих здобутків сумлінних платників податків, поширення інформації про учасників та переможців Рейтингу, популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу та створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

Рейтинг «Сумлінні платники податків ‒ 2019» проводиться за результатами діяльності підприємств у 2019 році. До участі запрошуються юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи).

Рейтинг проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

Участь в обох турах для учасників безкоштовна.

Заявки на участь у Рейтингу приймаються до 14 серпня 2020 року.

Зразок заявки на участь в рейтингу можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3eyQ373.

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на офіційному сайті ВГО АППУ у розділі «Сумлінні платники податків» за посиланням  https://appu.org.ua/join/#map

Заявки на участь приймаються в офісі Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у Львівській  області.

Контактний телефон (032) 225-63-941, 78-35-92; e-mail: llvivappu@ukr.net.