Сьогодні відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДПС у Львівській області
опубліковано 29 вересня 2020 о 16:42
![](/data/material/000/342/435448/photo.jpg)
![](/data/material/000/342/435448/img/5f733a7706ffc.jpg)
На сьогоднішньому засіданні Громадської ради відбулися вибори голови та його заступника. Головою Громадської ради обрано Володимира Кришталя, заступником – Віктора Медведєва.
На засіданні обговорювалися питання роботи Громадської ради та постійно діючих комісій впродовж останніх місяців цього року в умовах карантину, необхідності розгляду законопроектів на підтримку вітчизняного бізнесу, впровадження програмних РРО, необхідності ефективної співпраці громадськості, бізнесу та податкової служби.