Головне управління Державної податкової служби у Львівській області нагадує, щоб скористатись правом на податкову знижку необхідно:
По – перше – заповнити та по 31 грудня включно подати за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи із підтверджуючими документами;
Та по – друге – у декларації вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення.
Звертаємо увагу, що загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному році, не може перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого у вигляді заробітної плати.