Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Ігор Лазорко, заступник начальника Головного управління ДПС у Львівській області про листування з податковою через Електронний кабінет

опубліковано 25 листопада 2021 о 08:06

Платники податків, які бажають здійснювати листування з контролюючими органами в електронній формі, мають можливість подати заяву встановленого зразка про бажання отримувати документи через Електронний кабінет. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігор Лазорко.   

Листування контролюючих органів з платниками податків, які подали заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет, здійснюється засобами електронного зв’язку в електронній формі шляхом надіслання документа в Електронний кабінет з одночасним надісланням платнику податків на його електронну адресу (адреси) інформації про вид документа, дату та час його надіслання в Електронний кабінет.

Заохочуємо платників податків до дистанційного листування, адже такий формат спілкування скоротить час, затрачений на листування з податковою та зменшить витрати, пов’язані з поштовими відправленнями.