Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

ФОП зареєстрував РРО: чи треба його застосовувати вже у грудні

опубліковано 07 грудня 2021 о 15:13

ФОП – єдиноподатник 2 гр. зареєстрував РРО у грудні 2021 року. Чи обов’язково застосовувати РРО з моменту його реєстрації?

Підприємці-єдиноподатники, які звільнені від використання РРО/ПРРО за ст. 9 Закону про РРО, мають право до 31 грудня включно застосовувати РРО/ПРРО  без їх переведення у фіскальний режим роботи. Право на це дає ст. 13 Закону про РРО.

Нефіскальний режим роботи РРО — режим роботи реєстратора, в якому не забезпечується безумовне виконання ним фіскальних функцій.

Законом про РРО передбачено штрафні санкції за порушення застосування РРО лише у тих випадках, коли таке застосування є обов’язковим.