Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З якого періоду юридичні особи, які подали заяву про перехід на оподаткування як резидента ДІЯ СІТІ – платника податку на особливих умовах вважаються такими резидентами ДІЯ СІТІ?

опубліковано 04 серпня 2022 о 08:28

Юридичні особи, які подали заяву про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті платника податку на особливих умовах до уповноваженого органу під час звернення про набуття статусу резидента Дія Сіті відповідно до підпункту 141.10.1 пункту 141.10 статті 141 Кодексу, вважаються резидентами Дія Сіті платниками податку на особливих умовах з першого числа місяця, наступного за кварталом, у якому юридичну особу внесено до реєстру Дія Сіті.

Водночас: для набуття статусу резидента Дія Сіті платника податку на особливих умовах з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому юридичну особу було внесено до реєстру Дія Сіті платнику податку необхідно подати відповідну заяву з дотриманням термінів її подання.