У Головному управлінні ДПС у Львівській області забезпечено роботу відповідних каналів надходження інформації про факти порушення антикорупційного законодавства. 
    Зокрема, повідомити про корупцію можна такими способами: 
    з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35; 
    у письмовому вигляді через працівників управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області; 
    на електронну пошту управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області (lv.corup@tax.gov.ua) та електронну пошту начальника управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області (lv.corup_nach@tax.gov.ua); 
    безпосередньо телефоном працівнику управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області за номерами телефонів: (032) 297-30-93, (032) 297-36-99; 
    через офіційний портал Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua. 
    Повідомлення про корупцію може бути здійснено як працівниками податкової служби, так і представниками бізнесу, громадянами, без зазначення авторства, тобто анонімно з використанням будь-якого каналу зв’язку. 
    Таке анонімне повідомлення про порушення антикорупційного законодавства підлягає обов’язковому розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосуватиметься конкретної особи та міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.