- Головна
- Прес-центр
- Новини
- З початку року до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з підакцизною продукцією застосовано штрафних санкцій на суму майже 13 мільйонів гривень
З початку року до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з підакцизною продукцією застосовано штрафних санкцій на суму майже 13 мільйонів гривень
опубліковано 14 жовтня 2022 о 13:29
![](/data/material/000/513/623434/photo.png)
За результатами проведених перевірок діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з підакцизною продукцією, податковими органами Львівщини з початку року застосовано штрафних (фінансових) санкцій на загальну суму майже 13 млн гривень.