- Головна
- Прес-центр
- Новини
- Майже 293 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами надійшло до місцевого бюджету з початку року
Майже 293 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами надійшло до місцевого бюджету з початку року
опубліковано 18 жовтня 2022 о 10:35
![](/data/material/000/513/623810/photo.jpg)
У січні - вересні 2022 року надходження до місцевого бюджету акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів становлять 292,6 млн гривень.
У вересні 2022 року надходження до місцевого бюджету акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів становлять 29,5 млн гривень.