- Головна
- Прес-центр
- Новини
- З початку року до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з підакцизною продукцією застосовано штрафних санкцій на суму майже 26 млн гривень
З початку року до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з підакцизною продукцією застосовано штрафних санкцій на суму майже 26 млн гривень
опубліковано 21 листопада 2022 о 09:58
![](/data/material/000/522/633559/photo.png)
За результатами проведених перевірок діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з підакцизною продукцією, податковими органами Львівщини з початку року застосовано штрафних (фінансових) санкцій на загальну суму 25,6 млн гривень.