Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Понад 3,5 млрд грн податків сплатили до Зведеного бюджету підприємства, які здійснюють операції з нерухомим майном

опубліковано 28 липня 2023 о 08:26

Від підприємств, які здійснюють операції з нерухомим майном (у т.ч. технопарки, ІТ-компанії, надання консалтингових послуг тощо) у січні-червні 2023 року до Зведеного бюджету надійшло 3 554,8 млн гривень податкових платежів.

Це на 668,2 млн гривень або на 23,1 відс. більше, ніж у січні-червні 2022 року. Питома вага галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету становить 13,3 відсотка. 

Найбільші платники галузі: Фiлiя ТзОВ «Нестле Україна» «Нестле Бiзнес Сервiс в Європi», ТОВ «Фiшка Лоялтi», ТОВ «Оккосхiдiнвест», ТЗОВ «РСП «Шувар», ТЗОВ «Сiрiуспроект Львiв», ТзОВ «Вівера Груп», ТОВ «Епам Діджитал» , ТОВ «Софтсерв» тощо.