Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Головне управління ДПС у Львівській області інформує про надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами

опубліковано 17 серпня 2023 о 10:23

Головне управління ДПС у Львівській області інформує про надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами

Упродовж січня-липня 2023 року надходження до місцевого бюджету акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів становлять 199,07 млн гривень. Це на 17,32 млн грн більше або на 9,5 відс. більше доведених завдань. 

У січні-липні 2023 року надходження до місцевого бюджету акцизного податку з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України становлять 365,97 млн гривень.