- Головна
- Прес-центр
- Новини
- Податківці взяли участь у Дні кар’єри у Львівському торговельно-економічному університеті
Податківці взяли участь у Дні кар’єри у Львівському торговельно-економічному університеті
опубліковано 16 травня 2024 о 13:35
![](/data/material/000/661/784096/6645e3023e0d5.jpg)
Нещодавно з метою залучення молодих кадрів до проходження державної служби управлінням персоналу Головного управління ДПС у Львівській області взято участь у Дні кар’єри у Львівському торговельно-економічному університеті.
Під час заходу студенти мали можливість дізнатися про добір працівників під час дії воєнного стану, отримали поради щодо вступу на ринок праці після закінчення навчання.
Молодь ознайомилася з напрямками роботи структурних підрозділів, їхніми основними завданнями та функціями, роз’яснено порядок стажування громадян із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, а також поінформовано про умови праці та режим роботи в ГУ ДПС у Львівській області.