Різнобарв’я строїв, у яких переплелися автентична вишивка, традиційна спадщина та сучасна інтерпретація.
Працівники Головного управління ДПС у Львівській області, одягнувши улюблену вишиванку, підтримали традицію та долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки, який щороку відзначаємо у третій четвер травня.
Вишиванка – це броня українця, прояв нашої ідентичності та незламності, яка робить нас сильнішими і непереможними, яка вирізняє нас у світі. Ворог прагне нас знищити, а ми з вами захищаємо рідну землю, зокрема, і нашу українську культурну спадщину, наш унікальний генетичний код.
Віримо, що в наших вишиванках відтворений код нашої Перемоги.
У цей день бажаємо всім нам, нашій Україні миру, єдності та Перемоги!
Шануємо своє, рідне!