Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У «прямому ефірі» на радіо «Незалежність» - про податкову знижку

опубліковано 18 липня 2025 о 14:48

Начальниця відділу адміністрування податків з громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області Олена Вознюк взяла участь у «прямому ефірі» на радіо «Незалежність» на тему: «Податкова знижка: хто на неї може претендувати й куди слід звертатися». 

Податківиця відповіла на запитання, хтомає право на податкову знижку; на які витрати вона надається; які документи слід подати; як можна звернутися до податкової з документами та ін.

Фахівчиня нагадала громадянам, що право скористатися податковою знижкою передбачено для платників податку на доходи фізичних осіб, які протягом року здійснювали витрати, що підлягають компенсації з бюджету. 

«Документи на отримання податкової знижки за витратами 2024 року можна подавати до 31 грудня 2025 року», - наголосила Олена Вознюк. 

 

 

 

Контакти гарячих ліній ГУ ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti//

Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv