Від початку року станом на 29 липня у Львівській області:
- розблоковано 42029 податкових накладних;
- враховано 430 таблиць даних платників ПДВ;
- виключено з переліку ризикових 45 суб’єктів господарювання.
Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Львівській області Микола Никитюк.
За час роботи до консультаційного центру з питань роботи СМКОР надійшло 1110 звернень, проведено 1128 заходів із платниками ПДВ.
Нагадуємо, що ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення СМКОР (Системи моніторингу критеріїв оцінки ризиків).
Навесні податкова розробила зміни до постанови № 1165 щодо Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Проєкт розміщений на Web-порталі ДПС України: https://tax.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2025-rik/79589.html
До 1 серпня включно можна надсилати зауваження та пропозиції до запропонованого проєктуна електронну адресу: monitoringcenter@tax.gov.ua або поштою: м. Київ, Львівська площа, 8 (Державна податкова служба) або вул. Арсенальна, 9/11 (Державна регуляторна служба України).
Контакти «гарячих ліній» Головного управлінняДПС у Львівськійобласті: https://lv.tax.gov.ua/kontakti//
Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv