Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податкова Львівщини наголошує: переконайтеся у відсутності заборгованості перед бюджетом по податку на землю з фізичних осіб!

опубліковано 10 грудня 2025 о 11:00

Головне управління ДПС  у Львівській області нагадує, що термін сплати податку на землю вже минув, а перевірити інформацію щодо нарахованих сум податку, та сплати податок і наявний борг,  можна в особистому Електронному кабінеті платника податків (посилання https://cabinet.tax.gov.ua).

 Якщо не сплатити податок вчасно, буде нараховано штраф:

-  5 відс. до суми податку – при простроченні до 30 днів;

- 10 відс. – при простроченні більше 30 днів.

У разі несплати сум нарахованого податку та штрафних санкцій на майно боржника накладається арешт. 

З метою уникнення штрафних санкцій та арешту майна ГУ ДПС у Львівській області просить терміново погасити наявний борг.

Сплатити податок можна у будь-якому відділенні банку надавши працівнику банку повідомлення-рішення із реквізитами та сумою.

Також платники мають можливість сплатити податок через відділення Укрпошти без наявності повідомлення-рішення, якщо сума нарахованого податку не перевищує 3060 гривень. При оплаті достатньо назвати своє прізвище та ідентифікаційний код.

Звертаємо увагу, що для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ. 

Детальніше за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/930453.html

 

 

 

Контакти «гарячих ліній» Головного управління ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti//

Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv