Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Засідання «круглого столу» в Радехівській ДПІ з платниками податків з питань доцільності перебування на податковому обліку

опубліковано 10 березня 2021 о 11:48

Нещодавно у Радехівській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено засідання «круглого столу» за участю фахівців місцевої податкової служби та суб’єктів господарювання території обслуговування Радехівської ДПІ. Тематика заходу – доцільність перебування на податковому обліку СПД, які протягом 3-х років не сплачують податки та збори, а також щодо СПД, якими  не подано податковий розрахунок  сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб  за 4-квартал  2020 року (форма 1-ДФ).

Начальник Радехівської ДПІ Руслана Мулявка інформувала, що  СПД, які протягом 3-х років  не сплачують податки та  збори доцільно переглянути перебування на податковому обліку  та можливість їх припинення.

Захід відбувся у конструктивному форматі, де платники податків отримали відповіді на питання, які їх цікавили.