Головне управління ДПС
у Львівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

В Турківській ДПІ обговорюють з платниками особливості застосування РРО/ПРРО

опубліковано 14 січня 2022 о 16:05

14.01.2022 начальником Турківської державної податкової інспекції Павлович Марією в кабінеті Турківського міського голови було проведено семінар з платниками єдиного податку II та III груп щодо реєстрації та використання РРО та/або ПРРО. На даній зустрічі також були присутні Турківський міський голова Ярослав Паращич та перший заступник міського голови Олег Гришканич.

В ході зустрічі з підприємцями Павлович Марія повідомила ,що починаючи з 01 січня 2022 року значно розширилося коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО). Застосування РРО та/або ПРРО стало обов’язковим для платників єдиного податку другої-четвертої груп.

Відповідно до вимог п.296.10 ст.296 ПК України РРО або ПРРО не зобов’язані застосовувати лише платники єдиного податку першої групи та ФОПи ,які не ведуть готівкові розрахунки.

РРО/ПРРО можна зареєструвати в контролюючих органах в режимі онлайн за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків», подавши заяву за формою №1-РРО або №1-ПРРО.

В кінці семінару Турківський міський голова Ярослав Паращич наголосив платникам податків про обов’язок здійснювати розрахункові операції з застосуванням РРО/ПРРО з 01 січня 2022 року.