Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що Центрі обслуговування платників створено робочі місця для громадян чи фізичних осіб підприємців, де кожен бажаючий може отримати кваліфіковану допомогу в отриманні ключа та подати звітності через електронний кабінет, що суттєво економить час та ресурси, витрачені на документообіг, полегшує співпрацю платників з органами ДПС.
Проводяться індивідуальні навчання з платниками податків, які виявили бажання подати звітність за допомогою ЕЦП, але виникли проблеми та помилки при подачі звітності. Метою подібних щоденних заходів є надання практичної допомоги платникам при подачі звітності, або подачі заяв через електронні сервіси. Платникам податків детально та покроково надаються роз’яснення, як можна швидко та доступно отримати ЕЦП через додаток Приват-24, або іншими надавачами ЕДП.
Нагадуємо, що для подання звітів в електронному вигляді перш за все необхідно отримати електронний цифровий підпис для авторизації в сервісі «Електронний кабінет платника».