Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч-практикум з платниками податків Радехівщини

опубліковано 20 листопада 2023 о 15:48

Працівники Радехівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області продовжують консультувати фізичних осіб - підприємців з питання застосування РРО/ПРРО та дотримання норм податкового законодавства.

Під час нещодавньої зустрічі з платниками податків було проведено черговий практикум  з платниками податків щодо можливості використання безкоштовного ПРРО від ДПС.

Отже,реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316605), що подається у електронній формі через Електронний кабінет  або засобами телекомунікації.. Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, суб’єкт господарювання повідомляє шляхом подання в електронній формі повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО, за формою № 5-ПРРО (J/F1391802). 

При цьому, було наголошено, що на обліку в контролюючому органі повинен перебувати не тільки суб’єкт господарювання, а і його господарська одиниця, де буде використовуватись програмний реєстратор розрахункових операцій. Про господарську одиницю суб’єкт господарювання повідомляє шляхом подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП. 

Спілкуючись з платниками, додатково повідомлено, що тепер від ДПС доступний новий мобільний застосунок «Моя податкова» – простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян.

Кожному платнику податків було надано вичерпне роз’яснення у межах чинного законодавства.